MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 9816278
nr 981 6278
Stolar
4 st, Teak, 50-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 21 september 2015
kl 20:07:58
400 kr